ביטולים והחזרות

חברת פיט מאסטר עושה את מיטב המאמצים לספק ולשווק מוצר איכותי.
על אף הקפדת היצרן על שימוש בחומרים מאיכות גבוהה ועל הליכי בקרת איכות מחמירים ולמרות תהליך בקרת האיכות שעובר כל מוצר שיוצא ממחסני החברה ייתכנו פגמים שלא אובחנו לפני אספקת המוצר.
מתוך אמונה בטיב המוצר, כל הרוכש מוצר באתר  http://www.fitmaster.co.il/ רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א - 1981 ( ״חוק הגנת הצרכן״ ).
ניתן לבטל כל עסקה המתבצעת בחנות המקוונת של פיט מאסטר. לקוחות אשר מבקשים לבטל עסקה צריכים להודיע תוך 14 יום, מיום קבלת המוצר, על ביטול העסקה בכתב לכתובת office@fitmaster.co.il  ולציין בנושא: "ביטול עסקה מספר (לציין את מספר ההזמנה)”.
במידה שלקוח מודיע על ביטול עסקה לאחר קבלת המוצר, עליו להחזיר את המוצר באריזתו המקורית,
ללא פגם או שינוי במצבו המקורי. במידה שביטול העסקה נדרש מסיבות שאינן אי התאמה או פגם חברת פיט מאסטר
תגבה 100 שקלים או 5% (הנמוך מבינהם) מגובה העסקה.
ביטול עסקה - במידה ולאחר יציאת המשלוח מחברת פיט מאסטר ומסירתו לחברת השליחויות אוריין אביב שיגור החליט הלקוח לבטל את העסקה ישא הלקוח במלוא הוצאת תשלום המשלוח על החבילה.
דעו: החזרת מוצרים לאחר שהיו בשימוש בזמן שהיו ברשותכם, לרבות במקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה ו/או משנה מצבו לרעה, כפופה לזכותה של פיט מאסטר לתבוע את נזקיה בשל כך ולחייב בעבור שילוח המכשיר.
פיט מאסטר רשאים לבטל עסקאות על דעתם במקרים הבאים בלבד:
- נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
- אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.
- במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.
- אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים פיט מאסטר לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך.
- הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.
 
החזרת המוצרים מותנת ב:
המוצר צריך להיות מוחזר שלם וסגור באריזתו המקורית וללא שימוש.
החזר המוצר מותנה בהצגת חשבונית מקורית של חברת פיט מאסטר.
במקרה ויש צורך בהחלפת המוצר והמוצר לא משווק יותר, יוחלף המוצר במוצר דומה, שווה ערך.
החזר המוצר לא יהיה תקף במקרים הבאים:
נעשה שימוש במוצר.
הקלקול נגרם בזדון ו/או במעשה ו/או במחדל רשלני ו/ או אחסנה לא נאותה שלא על-ידינו ו/או מטעמנו או במהלך/עקב העברת המוצר מהמקום אליו סופק על- ידנו.
כמו כן לחברת פיט מאסטר שמורה הזכות לבחור בין החלפת המוצר לבין זיכוי כספי מלא או חלקי הכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של חברת - פיט מאסטר.
פיט מאסטר שומרת לעצמה את הזכות לשנות, בכל עת, את מחירי הפריטים ו/או השירותים המוצגים באתר, אף ללא הודעה מראש. המחיר בו תחויבו הינו זה המצוין באתר במועד בו בוצעה הקנייה. יתכנו שינויים במחירי המוצרים בין החנות לבין האתר. כל המחירים באתר כוללים מע"מ על פי חוק.
זמינות הפריטים
פריטים ושירותים המצוינים באתר זה יסופקו על ידי פיט מאסטר בתנאי שהם מצויים במלאי במועד ביצוע ההזמנה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק, בכל עת וללא משלוח הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או מתן שירות כלשהו על ידה והנכם מוותרים על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.
פיט מאסטר אינה מתחייבת כי פריט מסוים יהיה בנקודת מכירה מסוימת, גם אם נקודה כזו צוינה באתר. עם זאת, במקרה הנדיר בו, לאחר קבלת אישור ההזמנה, לא ניתן יהיה לספק את הפריט המוזמן, נציג החברה יצור עמכם קשר ויציע לך פריט חילופי או לבטל את הזמנתכם המקורית. כמו כן, החברה אינה מתחייבת כי הפריטים המופיעים באתר זה יימצאו במחסניה
 
 
כתובת להחזרת המוצר:
------------------
------------------
צוות הנהלת פיט מאסטר מוסמך לשנות תקנון זה בכל עת ומבלי שיהיה צריך להודיע על דבר השינוי. כל שינוי בתקנון יחייב את המשתמשים החל ממועד פרסומו באתר.
בברכת גלישה נעימה, צוות הנהלת פיט מאסטר.